Właścicielem Sklepu Internetowego ,,FOREST" jest:

Zakład Mundurowy ,,FOREST" Jerzy Skupień

Prusinowice ul. Nyska 7

48-314 Pakosławice

REGON:531999099

NIP: 753-001-27-53

Zakład Odzieżowo-Mundurowy ''Forest" Jerzy Skupień wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego d.s. gospodarki.


 

Nr konta bankowego:

44 1050 1490 1000 0097 1045 8010

ING o. Nysa

Sklep ,,FOREST" mieści się pod adresem:

Prusinowice, ul. Nyska 7

48-314 Pakosławice

tel.(fax) (77) 427 56 04

1. Sprzedaż prowadzimy wysyłkowo oraz bezpośrednio w sklepie. Zamówienie można składać za pomocą formularza na stronie lub wysyłając e-mail na adres: info@zmforest.pl

 

2. Ceny towarów w sklepie internetowym ,,FOREST" podane są w polskich złotych i zawierają należny podatek VAT (ceny brutto)

 

3. Sklep ,,FOREST" zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów będących w ofercie sprzedaży, wprowadzania nowych produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wprowadzania w nich zmian.

 

4. Zastrzegamy sobie prawo do czasowego braku towaru lub określonego rozmiaru czy koloru.

 

5. Ceny produktów nie zawierają kosztów wysyłki, które wynoszą:

Koszty wysyłki/dostawy zawierają się w kwocie od 18 zł do 150 zł i jest zależny od gabarytu przesyłki. Koszty wysyłki są podane przy realizacji zamówienia w koszyku sklepu. 


 

6. Towar wysyłamy Kurierem DPD 


 

7. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku (Dz. U. Nr 22, poz. 271) o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu należy złożyć powiadomienie o odstąpieniu od towaru przed upływem 10 dni. Zwrot towaru może nastąpić wyłącznie gdy towar nie był używany, ani w żaden sposób nie został uszkodzony.

Kupujący ma prawo do pisemnego odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni, od daty zawarcia umowy na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) W przypadku pisemnego odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Uprawnienie, o którym mowa powyżej dotyczy również osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W przypadku skorzystania z prawa do 14-dniowego odstąpienia koszt zwrotu towaru ponosi kupujący. Klient wysyła towar na własny koszt, z oznaczeniem przesyłki ,,ZWROT" na adres sklepu ,,FOREST". Pieniądze wysyłamy przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe podane przez klienta. Koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.


 

8. Sklep ,,FOREST" przyjmuje reklamacje w terminie do 14 dni od otrzymania towaru. Towar należy wysłać na adres sklepu z oznaczeniem ,,REKLAMACJA". Po rozpatrzeniu reklamacji towar odsyłamy do klienta na koszt sklepu. O decyzji w sprawie reklamacji klient zostanie niezwłocznie powiadomiony przez e-mail lub telefonicznie.


 

9. Sklep  ,,FOREST" można skorzystać z następujących form płatności za zakupiony towar:

  • klasyczny przelew bankowym
  • płatność u kuriera przy odbiorze - tzw. za pobraniem
  • system płatności  imoje  z banku ING Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach (płatność BLIK, przelew online )
  • kartą płatniczą - już wkrótce poprzez system imoje ING Śląski

Korzystając z tych metod płatności można w szybki i bezpieczny sposób dokonać płatności za zamówione asortymenty w sklepie.

   Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

 10.  Towary sprzedawane w Sklepie są objęte gwarancją producenta.

Z Poważaniem,

Sklep ,,FOREST"