Właścicielem Sklepu Internetowego ,,FOREST" jest:

Zakład Mundurowy ,,FOREST" Jerzy Skupień

Prusinowice ul. Nyska 7

48-314 Pakosławice

REGON:

NIP: 753-001-27-53

Nr konta bankowego:

44 1050 1490 1000 0097 1045 8010

ING o. Nysa

Sklep ,,FOREST" mieści się pod adresem:

Prusinowice, ul. Nyska 7

48-314 Pakosławice

tel.(fax) (77) 427 56 04

1. Sprzedaż prowadzimy wysyłkowo oraz bezpośrednio w sklepie. Zamówienie można składać za pomocą formularza na stronie lub wysyłając e-mail na adres: info@zmforest.pl

 

2. Ceny towarów w sklepie internetowym ,,FOREST" podane są w polskich złotych i zawierają należny podatek VAT (ceny brutto)

 

3. Sklep ,,FOREST" zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów będących w ofercie sprzedaży, wprowadzania nowych produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wprowadzania w nich zmian.

 

4. Zastrzegamy sobie prawo do czasowego braku towaru lub określonego rozmiaru czy koloru.

 

5. Ceny produktów nie zawierają kosztów wysyłki, które wynoszą:

 

6. Towar wysyłamy Kurierem DPD 

 

7. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku (Dz. U. Nr 22, poz. 271) o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu należy złożyć powiadomienie o odstąpieniu od towaru przed upływem 10 dni. Zwrot towaru może nastąpić wyłącznie gdy towar nie był używany, ani w żaden sposób nie został uszkodzony.

Klient wysyła towar na własny koszt, z oznaczeniem przesyłki ,,ZWROT" na adres sklepu ,,FOREST". Pieniądze wysyłamy przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe podane przez klienta. Koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

8. Sklep ,,FOREST" przyjmuje reklamacje w terminie do 14 dni od otrzymania towaru. Towar należy wysłać na adres sklepu z oznaczeniem ,,REKLAMACJA". Po rozpatrzeniu reklamacji towar odsyłamy do klienta na koszt sklepu. O decyzji w sprawie reklamacji klient zostanie niezwłocznie powiadomiony przez e-mail lub telefonicznie.

 

Z Poważaniem,

Sklep ,,FOREST"